Yardım Merkezi

Web Sitesi Sorular

1Web sitesi yaptırırsam arama motorlarında çıkarmıyım?
Yaptığımız tüm web siteleri seo uyumludur. Kopyala yapıştır yöntemiyle yapılmayan, orjinal metin ve resimler içeren siteler arama motorlarının her zaman tercihi olmuştur. Site içi doğru verilen linkler, anahtar kelimelerin doğru yerleştirilmesi, arama motorlarında öne çıkmayı sağlayan elamanlardan bazılarıdır. Bizim yaptığımız tüm web siteleri hedef odaklıdır.
2Kurumsal mail hesabı oluşturuyor musunuz?
Web site adı uzantılı mail hesapları oluşturuyoruz. Kullanıcı paneli veriyoruz. Kullanıcı adı ve şifreniz ile mail hesaplarınıza girebiliyorsunuz.
3Web siteleri mobil uyumlumudur?
Yaptığımız tüm web siteleri Mobil (Responsive) uyumludur. Dinamik, akıcı ve kolay kullanılan şablondadır.
4Web sitelerine kendimiz metin ve ürün girebiliyor muyuz?
Wordpress tabanlı web siteleri yapıyoruz. Sitelerin kontrolünü, ürün ve resim girdisini, her türlü değişiklik ve güncellemeyi yapabilmeniz için kullanıcı ekranı veriyoruz. Yani sitenizin kontrolünü yönetimini istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Gerekli eğitimi veririz.
5Grafik tasarım yapıyormusunuz?
Web sitelerinin dizaynında, facebook ve instagram paylaşımlarında tüm grafik tasarımlarını kendimiz yapıyoruz.

Seo Sorular

1Google aramalarında çıkarmıyım?
Web sitesi yaptıracaksanız önerimiz seo'yu da iyi bilen bir tasarımcı ile çalışın. Başlık, açıklama, anahtar kelime ve url bağlantısında çıkmak istediğiniz kelimelerin olması çok önemlidir. Sitenizi ve seo'nuzu aynı kişi yaparsa belli bir zaman sonra, organik aramalarda ilk sayfa da çıkarsınız.
2Web sitem tüm arama motorlarında çıkarmı?
Google, Yandex ve Bing gibi tüm arama motorlarına sitenizi kaydediyoruz. Yani ne yüklerseniz sitenize arama motorları onu görüyor ve kullanıcıya sunuyor.
3Google reklamlar önemli midir?
Google artık ilk dört sırayı parayı ödeyene yani reklam verene veriyor. İlk sırada dört sırada çıkmak için para vermek de google için yeterli değildir. Google içerik ve görsellerinde aranılan konu ile uyumlu olmasına bakıyor. Yani kullanıcının gideceği sayfanın ve reklam ile örtüşmesi gerekiyor. Google reklamları vermekte uzmanlık gerektiren bir konudur. Bu konuda da başarımız kesindir.

Tasarım Sorular

1Kurumsal web siteleri yapıyormusunuz?
Tüm sektörler için kurumsal web siteleri yapıyoruz. Doktorlar, Mimarlar, Kuaförler, Avukatlar, Okullar, Belediyeler, Sanayi ve Ticaret kurumları v.b. bir sektörler için mükemmel şablonları olan web siteleri yapıyoruz.
2Eticaret siteleri yapıyormusunuz?
Tüm sektörler için mükemmel wordpress tabanlı Eticaret siteleri yapıyoruz. Size bir panel veriyoruz. Panel yardımı ile istediğinizi ürünü yükleyip, yayınlaya biliyor sunuz?
3Web siteleri kullanımı için eğitim veriyormusunuz?
Web sitelerini tasarladıktan sonra, tüm değişikleri yapabileceğiniz bir panel veriyoruz. Panel kullanımı içinde gerekli olan tüm bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Yani rahatlıkla web sitenizde her türlü değişimi, yüklemeyi, güncellemeyi yapabileceksiniz.
4Web siteleri için ücret ödemesi nasıl?
Web site tasarımı için ödeme yaptığınız zaman. Domain (Site adı) ve hosting içinde ödeme yapmanız gerekmez. Domain'i sizin adınıza biz alıyoruz, kendi hostingimiz de kuruyoruz. Domain yenilemek için yıllık ödemeniz gereken düşük bir ücret haricinde başka bir ödeme yapmanız gerekmez. Siteniz sorunsuz olarak, hiç bir değişiklik yapmasanız bile yıllarca çalışacaktır.
Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Uzmanlarımızla iletişime geçiniz